Бохум - Фортуна 0:3: огляд матчу та результат гри 23.05.2024

Представник другого за силою німецького дивізіону наблизився до підвищення у класі.
23 травня, 23:27
Фортуна Дюссельдорф / Getty Images

У четвер, 23 травня, на Воновія Рурштадіоні відбувся перший матч плей-оф за місце у Бундеслізі наступного сезону між Бохумом та Фортуною.

І за підсумками першої ж гри долю цього протистояння можна вважати вирішеною.

На 13-й хвилині після подачі з кутового Філіпп Гофманн зрізав м'яч у власні ворота.

А вже після перерви протягом восьми хвилин колектив із Дюссельдорфа ще двічі відправив м'яч у сітку воріт господарів поля: спочатку відзначився Фелікс Клаус, а Яннік Енгельгардт довів рахунок до розгромного.

Суддя зафіксував розгромну перемогу Фортуни з рахунком 3:0. Матч-відповідь відбудеться 27 травня.