Ювентус - Монца 2:0: огляд матчу і результат гри 25.05.2024

Туринська команда зуміла перервати шестиматчеву нічийну серію в національній першості.
25 травня, 20:58
Ювентус обіграв Монцу / Getty Images

У суботу, 25 травня, Ювентус приймав на своєму полі Монцу в заключному 38-му турі італійської Серії А.

Туринська команда, яка чекає на нового наставника, під керівництвом тренера Прімавери Паоло Монтеро закрила сезон перемогою 2:0, перервавши тим самим нічийну серію в чемпіонаті, яка тривала шість поєдинків.

"Б'янконері" забезпечили собі успіх у матчі завдяки двом голам з інтервалом у дві хвилини в середині першого тайму. Федеріко К'єза відкрив рахунок у поєдинку, а згодом Алекс Сандро подвоїв перевагу господарів поля. Монца ж на останніх хвилинах гри залишилася у меншості після вилучення Алессіо Дзербіна.

Ювентус, набравши 71 бал, посідає третє місце у турнірній таблиці Серії А і вже не опуститься нижче четвертого. Обійти туринців може Аталанта, яка має два матчі в запасі та п'ять очок відставання.