Кайзерслаутерн - Баєр 0:1 відео голу і найкращих моментів матчу 25.05.2024

До вашої уваги огляд вирішального поєдинку Кубка Німеччини.
26 травня, 01:05
Баєр - володар Кубка Німеччини / Getty Images

У суботу, 25 травня, у Берліні на Олімпіаштадіоні Баєр зустрічався з Кайзерслаутерном у фіналі Кубка Німеччини.

Після історичного чемпіонства в нинішньому сезоні леверкузенська команда зуміла здобути кубковий трофей, оформивши золотий дубль.

Команда Хабі Алонсо у фінальному матчі обіграла Кайзерслаутерн з рахунком 1:0 завдяки голу після ефектного дальнього удару у виконанні Граніта Джаки.

"Фармацевтам" довелося відіграти другий тайм у меншості після того, як перед перервою було вилучено Оділона Коссуну, проте зберегти переможний результат вдалося.