Інтер не зміг обіграти Верону, а Емполі зберіг прописку в Серії А, обігравши Рому

Насичений 38-й тур в Італії.
26 травня, 23:47
Емполі - Рома / Getty Images

У неділю, 26 травня, Верона приймала чемпіона Італії Інтер.

Уже на 10-й хвилині Марко Арнаутович прорвався у штрафний майданчик і пробив чітко повз голкіпера. Однак довго рідватися гостям не довелося, Верона розгорнула швидку атаку, і Нослін легко переграв Аудеро сам на сам.

Інтер продовжував тиснути і створювати моменти, але після помилки Барелли Суслов класно поклав м'яч у самий куточок метрів із шістнадцяти. Але ще до перерви Інтер знову відповів голом Арнаутовича, і на цьому шоу, загалом, завершилося.

Матч так і завершився 2:2, команди отримали по однмоу очку, які ніяк не впливають на ситуацію в таблиці.

Атаки: 95 - 58

У паралельному матчі вирішувалася доля Емполі, який у матчі проти Роми мав спробувати залишитися в Серії А.

Лише за 10 хвилин після стартового свистка Кансельєрі опинився віч-на-віч зі Свіларом і відкрив рахунок. Рома одразу ж відповіла Крістанте, але рефері скасував гол через офсайд. Рома контролювала, тиснула, але й господарі атакували у відповідь не менш небезпечно.

Лише наприкінці першого тайму Хуссем Ауар все ж зміг зрівняти рахунок. У другому таймі команди також небагато створили, але кілька моментів змусили вболівальників ахнути. На 85-й хвилині забив Ель-Шаараві, але знову офсайд. А в самій кінцівці Емполі, схоже, зібрав останні сили і все ж забив переможний гол.

За такого результату Емполі зберігає прописку в Серії А, а Фрозіноне (який програв матч Удінезе), залишає чемпіонат разом із Салернітаною і Сассуоло.