Визначився останній учасник Бундесліги наступного сезону

Бохум зумів зберегти прописку
28 травня, 00:24
Бохум / Getty Images

В рамках перехідного матчу-відповіді за право зіграти в Бундеслізі на сезон-2024/25 Бохум на чужому полі зустрівся з Фортуною Дюссельдорф.

Гостям потрібно було відігравати три м'яча після програного поєдинку в домашніх стінах і вони почали це робити вже на 18-ій хвилині після голу Філіппа Гоффмана.

Пізніше, вже в другому таймі, 31-річний нападник оформив дубль, а через декілька хвилин Кевін Штегер відзначився з пенальті, зрівнявши рахунок по сумі двох зустрічей.

Таким чином, гра перейшла в овертайми, а потім і в серію пенальті, де сильніше опинились гості, які перемогли в ній з рахунком 5:6

Фортуна - Бохум 0:3 (пен - 5:6)

Голи: Гоффман, 18, 66, Штегер, 70

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Бундесліга Бохум