Аталанта - Фіорентина 2:3: огляд матчу та результат гри 02.06.2024

Команди красиво закрили сезон клубного футболу, хоча в другому таймі вони все ж таки могли б забити хоч раз.
2 червня, 21:13
Фіорентина / Getty Images

У неділю, 2 червня, у Бергамо відбувся перенесений матч 29-го туру італійської Серії А, в якому зійшлися Аталанта та Фіорентина.

Так, дивно бачити поєдинок чемпіонату вже після фіналів єврокубків, але рішення італійської Федерації футболу можна зрозуміти: обидві команди як раз брали участь у цих фіналах.

І якщо "фіалки" свій фінал програли Олімпіакосу, то "богиня" розгромила Баєр і стала переможницею Ліги Європи.

Незважаючи на це, головний тренер бергамаскі Джан П'єро Гасперіні вирішив випустити майже основний склад: його команда у разі перемоги могла обійти Ювентус і фінішувати на третьому місці.

Натомість для гостей цей матч нічого не вирішував – вони перебували за чотири очки від Лаціо, який фінішував у зоні Ліги Європи.

Джерело: Getty Images

І хоча командам уже нічого не потрібно було, вони видали дуже веселий перший тайм, організувавши одразу п'ять голів. Причому забивали вони по черзі.

На ранній гол Андреа Белотті Аталанта відповіла голом героя фіналу ЛЄ Адемоли Лукмана. Незабаром Ніко Гонсалес знову вивів Фіорентину вперед, після чого Джорджо Скальвіні відновив паритет.

Однак у доданий до першого тайму час все той же Белотті забив свій другий, а для його команди третій, гол.

На жаль, після перерви команди втратили свою здатність забивати, а тому матч так і завершився перемогою Фіорентини з рахунком 3:2.