Польща - Україна 3:1 огляд та результат товариського матчу 07.06.2024

"Жовто-сині" провалили контрольну зустріч.
7 червня, 23:39
Збірна України  / Getty Images
Збірна України / Getty Images

У п'ятницю, 7 червня, у рамках товариського матчу збірна Польщі приймала Україну. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

У першому таймі наші футболісти провели жахливий відрізок у стартові 30 хвилин. "Жовто-сині" примудрилися пропустити тричі після безглуздих індивідуальних помилок в обороні.

Джерело: Getty Images

Під завісу тайму все ж таки українська збірна змогла відіграти один м'яч завдяки зусиллям Руслана Маліновського та Артема Довбика, який і завершив атаку влучним ударом.

У другій половині гри команди продовжили створювати моменти біля чужих воріт, проте голи не виднілися. Причиною цього є надійна гра голкіперів.

У підсумку щогла так і завершилася з рахунком 3:1, де підопічні Сергія Реброва зазнали досить болючої поразки.