"В України сильна збірна": Левандовскі оцінив суперника після перемоги в спарингу

Нападник збірної Польщі висловився про товариську зустріч із українцями.
8 червня, 10:02
Роберт Левандовскі / Getty Images

Форвард збірної Польщі Роберт Левандовскі прокоментував товариський матч з Україною, в якому його національна команда здобула перемогу з рахунком 3:1.

"У збірної України багато хороших гравців. Навіть якщо деякі з них не грали, у них сильна збірна.

Перший гол дозволив нам бути більш розкутими та впевненими. Було кілька недоліків, але нам потрібно шукати речі, які можна покращити та змінити перед Євро".

"Українці погано розпочали матч. Потім була вимушена перерва через травму Міліка. Але ми поверталися, створювали моменти, били по воротах. У складних ситуаціях ми тримали м'яч.

Міліку знадобиться перерва. Він завжди хотів грати і був відданий, але йому дуже не пощастило. Це важкий момент та важкі дні попереду", - цитує Левандовскі Przegląd Sportowy.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Польща - Україна (3:1).