"Не згоден, що Польща домінувала": Захисник збірної України прокоментував поразку

Максим Таловєров поділився думками про невдалий товариський матч перед Євро-2024.
8 червня, 11:38
Україна поступилася Польщі / Getty Images

Захисник збірної України Максим Таловєров висловився щодо товариського матчу з Польщею, у якому "синьо-жовті" зазнали поразки з рахунком 1:3.

"Дуже важкий матч з точки зору того, що пропустили три голи. У нас було достатньо гарних моментів, але були й помилки. Ми дуже засмучені, тому що пропустили три погані голи, але це футбол. Є шанс удосконалитись і тренувати те, що не вийшло.

Позитив полягає в тому, що ми мали можливість створити такі моменти проти Польщі, тому що ця команда досить давно грає у п'ять захисників. Це досить хороший результат, коли до перерви маєш два-три виходи віч-на-віч. Це футбол, це буде уроком для нас. Працюємо далі".

"Я не згоден, що Польща домінувала у першому таймі. Так, ми пропустили три голи, але вони мали три чи чотири моменти. Ми також мали свої моменти. У другому таймі грали агресивніше, але, на жаль, не вдалось забити.

Ми з Бондарем вперше грали у зв'язці, але ми професіонали повинні підлаштовуватися один під одного. Це футбол. Якщо ми тут, то маємо показувати 120%, бо це національна збірна. У нас немає іншого вибору", - сказав Таловєров після матчу.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Польща - Україна (3:1).