"Схрестимо пальці за якнайшвидше одужання": Евертон відреагував на травму Миколенка

Український захисник отримав ушкодження у матчі за збірну проти Молдови.
12 червня, 14:44
Віталій Миколенко / fmf.md

Збірна України напередодні здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0 у товариському матчі з Молдовою.

Утім, у цьому останньому перед Євро-2024 спарингу українська національна команда зазнала кадрових втрат - травму отримав захисник Віталій Миколенко, який на 30-й хвилині був вимушено замінений на Олександра Зінченка.

Повідомлялося, що це ушкодження гомілкостопу не має жодного відношення до попередньої травми, через яку українець був змушений пропустити заключні матчі Евертона у нинішньому сезоні АПЛ і після якої лише нещодавно залишив лазарет.

Клуб Миколенка також відреагував на ушкодження гравця, побажавши йому якнайшвидшого повернення в стрій перед Євро-2024.

"Віталій був замінений через травму під час першого тайму переможного матчу України проти Молдови (4:0).

Схрестимо пальці за якнайшвидше одужання, Мико!" - написали "іриски" в мережі X.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів і найкращих моментів матчу Молдова - Україна (0:4).