Україна U-23 - Кот-д'Івуар U-20 2:2 пен. 5:4: огляд матчу і результат гри 16.06.2024

Українці у фіналі втратили перевагу в два м'ячі, проте здолали Кот-д'Івуар у серії пенальті.
16 червня, 21:33
Олімпійська збірна України / УАФ

У неділю, 16 червня, олімпійська збірна України U-23 зустрічалася з Кот-д'Івуаром U-20 у фіналі міжнародного турніру Моріса Ревелло, який проходив у Франції.

Підопічні Руслана Ротаня у статусі переможців групи А змагань протистояли івуарійцям, які стали найкращими у квінтеті А, та після результативної нічиєї в основний час матчу здолали суперника у серії пенальті.

У першій половині зустрічі олімпійська збірна України досить легко оформила собі комфортну перевагу в два м'ячі. На початку поєдинку Денис Шостак виграв боротьбу у захисника та відкрив рахунок у матчі, а на 31-й хвилині Данило Сікан вибігав сам на воротаря та відкотив під удар на порожні ворота Максиму Хланю.

Джерело: УАФ

Проте Кот-д'Івуару вдалося відквитати один гол "у роздягальню". У компенсований до першого тайму час на 45+3 хвилині Патрік Вотро замкнув простріл у штрафний майданчик з правого флангу. А у другій половині зустрічі українці втратили й мінімальну перевагу. На 59-й хвилині зустрічі другий результативний удар на свій рахунок записав той самий Вотро.

Нічий результат протримався до кінця основного часу і за регламентом суперники мали визначити переможця турніру в серії післяматчевих пенальті, де успішнішими виявилися українці, незважаючи на невдачу при першому ж ударі.

Із перших своїх п'яти пенальті кожен із суперників не реалізував по одному - в українців Хлань не переграв воротаря, а точно пробили Кирило Сігєєв, Максим Кучерявий, Ігор Краснопір та Єгор Ярмолюк. Після Кирило Фесюн не дозволив відзначитись івуарійцю, а Арсеній Батагов свій удар з одинадцятиметрової позначки успішно використав.

Статистика матчу Україна U-23 - Кот-д'Івуар U-20

Україна U-23 - Кот-д'Івуар U-20 2:2 (пен. 5:4)

Голи: Шостак, 7, Хлань, 31 - Вотро, 45+3, 59

Серія пенальті: А. Конате - 0:1, Хлань - 0:1 (воротар), Гудусс - 0:2, Сігеєв - 1:2, О. Куассі - 1:2 (повз ворота), Кучерявий - 2:2, У. Конате - 2:3, Краснопір - 3:3, Агнікой - 3:4, Ярмолюк - 4:4, Зогбе - 4:4 (воротар), Батагов - 5:4.

Володіння м'ячем: 57% - 43%
Удари: 13 - 13
Удари у площину: 7 - 4
Кутові: 7 - 5
Фоли: 15 - 12

Україна U-23: Фесюн, Крупський, Салюк, Батагов, Мартинюк, Велетень (Сігеєв, 71), Рубчинський (Кучерявий, 87), Шостак (Очеретько, 56), Хлань, Федор (Ярмолюк, 46), Сікан (Краснопір, 56).

Кот-д’Івуар U-20: Конан, Зогбе, Сімпоре, Агнікой, В. Конате, О. Куассі, У. Конате, М. Коне (Джіре, 84), А. Конате, Вава (Гудусс, 71), Вотро (Ш. Коне, 90+8).

Попередження: Мартинюк, 22, Велетень, 68 - В. Конате, 9, М. Коне, 73.