Мілевський розповів, як допоміг легенді футболу скористатись послугами сексуального характеру

Артем шукав дівчат для Франка Рібері.
22 червня, 15:33
Артем Мілевський / Instagram.com/timi_1010
Артем Мілевський / Instagram.com/timi_1010

Ексфорвард збірної України Артем Мілевський поділився історією більш ніж 10-річної давнини пов'язаною з Франком Рібері.

Мілевський розповів, що під час Євро-2012 в Україні він допоміг Франку Рібері скористатись послугами дівчат легкої поведінки.

"Дзвонить мені – пітерський чувак (анатолій тимощук - прим.): "Зателефонував Рібері та попросив нарити дівчаток легкої поведінки". Я кажу: "А я до чого?". – "У тебе ж записник є, ти своя людина по дівках". – "Який його прайс цікавить і скільки дівчат потрібно?". - "Зараз передзвоню".

Рібері йому відмаячив. Передзвонює мені цей клоун: "Треба дві по тисячі доларів". Я говорю: "Добре, дай мені 30 хвилин".

Дзвоню найголовнішій мамці: "Привіт, це Міля. Зараз йде чемпіонат Європи, збірна Франції живе у готелі Хаят. Треба дві дівчинки по штуці". – "Кому?". – "Рібері". – "Це той зі шрамом з Франції?".

"Так. Тільки дивись, не підведи. Мені треба марку тримати, щоб мене потім хвалили». – "Добре". – "Тільки ти мені покажи спочатку їхні фотки". – "Дай мені 30 хвилин". Вже цей дзвонить: "Ну що там?". – "Вирішую питання".

Тут вона надсилає фотки. Я дивлюсь – дівчатка топ. Дав адресу. Вони тулять у Хаят. Я кажу пітерському: "Передай Франку привіт, нехай мені організує пляшку Чіваса через тебе.

Охорона завела дівчаток до Рібері, він брав їх на дві години. Я сиджу, думаю, що там відбувається. Дві години ночі, я не сплю, клацаю телевізор. Тут дзвонить мені мамка: "Все нормально. Дівчатка задоволені, він їм налив шампанське, не те що ти". Я говорю: "У сенсі не те що я? Що ти мене ображаєш?".

"Тьома, та я жартую. Рібері у захваті". – "Все, бувай. Буду у відпустці чи до лазні поїду, то наберу. Скажи чесно, Рібері дав на чай?". – "Дав зверху по 100 євро". Я говорю: "От ви п#####е. Мабуть, нормально дали. Де відкатик?".

Я слухавку поклав, видихнув. Головне, що Рібері сподобалося. Після всього дзвонить мені пітерський: "Міля, дякую тобі. Все на найвищому рівні, Рібері в шоці". Там ще Роббен дізнався, вони ж з ним були кентами в Баварії.

Коротше, Рібері в####в цих дівчат, залишився задоволений, а віскі я чекаю досі. Так і не виставився, скотина, – сказав Мілевський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мілевський постав перед підписниками у незвичному образі.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK