Мудрик допоміг Челсі розгромити Лідс у товариському матчі

13 липня, 19:52
Михайло Мудрик / Getty Images

У суботу, 13 червня, Челсі грав товариський матч проти Лідса.

"Сині" з легкістю розгромили клуб, який зупинився минулого сезону за крок від підвищення до АПЛ.

Матч закінчився з рахунок 5:1 на користь лондонського клубу, а одразу три футболісти записали на свій рахунок по дві гольові дії.

Михайло Мудрик відзначився голом і асистом, так само як Ноні Мадуеке і Крістофер Нкунку.

Зазначимо, що матч грався не за стандартними правилами. Гра тривала понад три години - три тайми по 45 хвилин. Це дозволило обом тренерам дати час усім гравцям.

Нагадаємо, лише кілька днів тому українець провів перше тренування з новим тренером.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Михайло Мудрик