Україна - Хорватія 2:0: огляд матчу та результат гри 16.07.2024

Підопічні Володимира П'ятенка посіли друге місце на груповому етапі, яке дозволило їм пройти до наступної стадії.
16 липня, 23:01
Жіноча збірна України / УАФ

У вівторок, 16 липня, у Скоп'є (Північна Македонія) на стадіоні тренувального центру місцевої федерації відбувся матч шостого туру групового етапу відбору жіночого чемпіонату Європи-2025, у якому зійшлися Україна та Хорватія.

Ще до цього поєдинку обидві збірні гарантували собі місце в плей-оф. Їхня особиста зустріч в останньому турі визначала лише їхні місця - перше вже було зайнято Уельсом, а на останньому розташувалося Косово.

У середині першого тайму українки протягом чотирьох хвилин двічі відправили м'яч у сітку воріт своїх суперниць, що, за фактом, і вирішило результат зустрічі.

Спочатку на 31-й хвилині відзначилася Катерина Корсун, а за кілька хвилин Роксолана Кравчук із передачі Яни Калініної подвоїла рахунок на табло.

Після перерви "жовто-сині" продовжили утримувати перевагу, яка в підсумку призвела до заслуженої перемоги з рахунком 2:0.

Україна набрала 11 очок і з другого місця вийшла в плей-оф кваліфікації. Жеребкування плей-оф відбудеться 19 липня.