Довбик оформив дубль за тайм у товариському матчі Жирони

Український форвард допоміг своїй команді відігратися та вийти вперед, після чого пішов відпочивати.
20 липня, 13:44
Довбик зробив дубль у спарингу / Girona FC

У суботу, 20 липня, Жирона зустрічалася з французьким Монпельє у товариському матчі.

Український форвард каталонської команди Артем Довбик у цій грі вийшов на поле у ​​стартовому складі та став героєм першої половини поєдинку.

Джерело: twitter.com/GironaFC

Жирона пропустила першою на 18-й хвилині, проте згодом українець вирівняв становище та вивів "біло-червоних" уперед, оформивши дубль.

На 22-й хвилині Довбик замкнув подачу від партнера до штрафного майданчика, а на 38-й хвилині, вигравши боротьбу у захисника, відправив м'яч у нижній кут воріт, установивши рахунок першого тайму - 2:1.

У перерві зустрічі український нападник був замінений.

Зазначимо, що Віктор Циганков був відсутній у заявці на цей матч, продовжуючи відновлюватися після травми.

Раніше тренер Жирони відреагував на можливий трансфер Довбика.