Челсі без Мудрика не впорався з Рексемом, Арсенал Зінченка по пенальті обіграв Борнмут Забарного

Команди українців провели товариські матчі в США.
25 липня, 10:01
Борнмут по пенальті поступився Арсеналу / Getty Images

Челсі в рамках турне по США зіграв товариський матч проти валлійського Рексема.

Лондонська команда вийшла вперед на 35-й хвилині зусиллями Крістофера Нкунку, але у другому таймі представник третього англійського дивізіону відповів двома голами. Утім, ближче до кінця зустрічі "синіх" від поразки врятував Леслі Угочукву.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик не потрапив у заявку на цей спаринг.

Челсі - Рексем 2:2

Голи: Нкунку, 35, Угочукву, 82 - Болтон, 58, Мерріотт, 71

Ще в одному товариському матчі в США представники англійської Прем'єр-ліги Арсенал і Борнмут в основний час гри розійшлися миром 1:1, а у серії пенальті перемогу з рахунком 5:4 здобули "каноніри".

Українець Олександр Зінченко у складі Арсенала з'явився на полі на 63-й хвилині та свій удар з одинадцятиметрової позначки реалізував.

За Борнмут увесь матч відіграв Ілля Забарний, заробивши на 33-й хвилині попередження.

Арсенал - Борнмут 1:1 (пен. 5:4)

Голи: Вієйра, 18 - Семеніо, 73

Раніше повідомлялося, що Забарний продовжив контракт із Борнмутом.