Довбик дебютував за Рому у спарингу проти команди Яремчука

Артем відіграв один тайм у своєму першому поєдинку за римлян, а Роман провів весь матч у запасі.
3 серпня, 21:50
Довбик дебютував за Рому / Getty Images

Український новачок Роми Артем Довбик дебютував за римську команду, взявши участь у спарингу з Олімпіакосом, склад якого нещодавно поповнив Роман Яремчук.

Італійський та грецький клуби провели товариський матч у суботу, 3 серпня, розійшовшись миром 1:1. Суперники обмінялися голами в першому таймі - "вовки" вийшли вперед на 17-й хвилині, коли Лоренцо Пеллегріні реалізував пенальті, але за п'ять хвилин Родіней рахунок зрівняв, також відзначившись ударом з одинадцятиметрової позначки.

Довбик з'явився на полі після перерви, замінивши Ніколу Залевскі, та відіграв до кінця зустрічі. Яремчук у свою чергу провів весь матч на лаві запасних.

Рома - Олімпіакос 1:1

Голи: Пеллегріні, 17 (пен.) - Родіней, 22 (пен.)

Раніше повідомлялося, що Яремчук у дебютному матчі за Олімпіакос зробив гольову передачу.