Зінченко допоміг Арсеналу розгромити у спарингу Баєр

Український захисник "канонірів" поклав початок переконливій перемозі над чемпіоном Німеччини.
7 серпня, 22:58
Арсенал розгромив Баєр / Getty Images

У середу, 7 серпня, лондонський Арсенал на Емірейтс Стедіум приймав у товариському матчі леверкузенський Баєр.

Підопічні Мікеля Артети впевнено розібралися з чинними чемпіонами Німеччини, здобувши переконливу перемогу з рахунком 4:1.

Початок розгрому "фармацевтів" поклав український захисник "канонірів" Олександр Зінченко.

Новий 17-й номер лондонської команди на восьмій хвилині відкрив рахунок у поєдинку, точно пробивши в нижній кут воріт з лінії штрафного майданчика після передачі від Кая Гаверца.

Уже за хвилину той самий німецький півзахисник Арсенала допоміг відзначитись Леандро Троссару, а ще до перерви Гарбріел Жезус довів перевагу англійської команди до розгромної. Зінченко був замінений після першого тайму.

У другій половині зустрічі вже сам Гаверц забив четвертий м'яч лондонців, на що леверкузенці змогли відповісти лише результативним ударом Адама Гложека.

Атаки: 73 - 70

Раніше повідомлялося, що Зінченко допоміг Арсеналу обіграти МЮ у товариському матчі.