Анчелотті оцінив перемогу Реала над Аталантою у Суперкубку УЄФА

Наставник привів команду до чергового трофея.
15 серпня, 08:30
Карло Анчелотті / Getty Images

Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував перемогу своєї команди над Аталантою (2:0) у Суперкубку УЄФА.

За словами фахівця, "вершкові" погано грали у першому таймі, але після перерви змогли знайти ключ до перемоги.

"Це честь і привілей для мене. Переживати такі вечори, страждати, боротися та перемагати...

У першому таймі нам було важко, оскільки Аталанта багато пресингувала і добре оборонялася. У другому таймі гра трохи розкрилася, суперник втомився, у нас було більше вільного простору. У першому таймі Аталанта вигравала більше єдиноборств, більше проблем ми мали.

Коли є вільні зони, то Родріго, Вінісіус та Мбаппе дуже небезпечні. Кіліан має необхідну майстерність для того, щоб забити багато голів. Нам потрібно знайти баланс і сьогодні він був. Команда чудово відпрацювала у захисті.

Футболісти, які повернулися з відпустки тиждень тому, приїхали у гарній формі, і за це я вдячний. Не можна сказати, що нам чогось не вистачає. Нам потрібно працювати, боротися і боротися в кожному матчі", - наводить слова Анчелотті AS.

Зазначимо, що Реал у рекордний шостий раз завоював Суперкубок УЄФА.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів і огляд матчу Реал - Аталанта.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!