Фонсека назвав головну проблему Мілана у матчі з Торіно в Серії А

Португалець оцінив свій дебют біля керма Мілана.
18 серпня, 11:53
Паулу Фонсека / Getty Images

Мілан невпевнено стартував у новому сезоні італійської Серії А - підопічні Паулу Фонсеки створили неймовірний камбек у матчі з Торіно, відігравшись з 0:2 наприкінці гри.

Португальський фахівець підбив підсумки гри, звернувшись до своїх підопічних:

"Мушу сказати, що перший тайм ми провели не дуже добре. Ми були пасивні в обороні. У першому таймі в нас не було високого пресингу, і це полегшило суперникові атакувальні дії.

Ми повинні грати швидше і не давати супернику часу на роздуми. Другий тайм був іншим, ми були агресивніші, частіше вигравали боротьбу за м'яч і мали шанси виграти матч.

Що стосується втрачених моментів Леау, то справа не в техніці. Йому треба бути трохи активнішим і динамічнішим, бути ближчим до воріт. Сьогодні Рафа показав себе в обороні, він діяв дуже старанно", - цитує Фонсеку Football Italia.

Нагадаємо, у другому турі Мілан зустрінеться з Пармою. Матч заплановано на 24 серпня.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Паулу Фонсека