"Відчуваю, що він заб'є багато": Тренер Роми оцінив дебют Довбика

Наставник римської команди підбив підсумок першого офіційного матчу українця за "вовків".
19 серпня, 07:58
Артем Довбик / Getty Images

Головний тренер Роми Даніеле Де Россі прокоментував дебют за команду нападаючого Артема Довбика у матчі першого туру Серії А проти Кальярі (0:0).

Наставник "вовків" зазначив, що гра для українського форварда склалася непросто, проте висловив упевненість, що той ще порадує гольовими здобутками.

"Так, це була нелегка гра для нього. Ми часто використовували довгі передачі у першому таймі, але робили це не так, як хотіли. Високі передачі не проходили через тиск із боку суперника. Ми створили для нього не найкращі умови.

У другому таймі він справді добре показав себе, багато разів отримував м'яч та майже забив. Я відчуваю, що він заб'є багато голів", - наводить слова Де Россі офіційний сайт Роми.

Раніше повідомлялося, що Рома визначилася зі списком гравців, яких збирається продати - серед них два конкуренти Довбика.