Лестер - Тоттенгем 1:1: огляд матчу та результат гри 19.08.2024

"Лиси" досить успішно розпочали сезон після повернення в АПЛ.
19 серпня, 23:59
Джеймі Варді / Getty Images

У понеділок, 19 серпня, на Кінг Пауер Стедіум пройшов матч першого туру Англійської Прем'єр-ліги між Лестером і Тоттенгемом.

Для команди Стіва Купера це була перша гра після повернення до вищого дивізіону. І поєдинок проти сильного опонента вона провела дуже гідно.

Хоча за підсумками першого тайму "лис" опинилися в ролі відстаючих: Джеймс Меддісон закинув м'яч у штрафний, а там Педро Порро ударом головою вразив дальній кут.

Але одразу після перерви рахунок знову був рівний - причому гол знову був забитий ударом головою.

На 53-й хвилині Іссахаку Фатаву навісив на дальню штангу, де Джеймі Варді в повный самоті успішно замкнув подачу.

Ближче до кінця зустрічі Ангелос Постекоглу був змушений міняти Родріго Бентанкура через травму голови. На жаль, це був момент, що найбільше запам'ятався за час, що залишився - матч так і завершився нічийним результатом 1:1.