Іпсвіч не зміг утримати норвежця.
24 серпня, 18:59
Манчестер Сіті - Іпсвіч / Getty Images

У суботу, 24 серпня, Манчестер Сіті приймав вдома новачка ліги Іпсвіч у рамках 2-го туру АПЛ.

Господарі одразу кинулися вперед великими силами, але пропустили контратаку, а за нею і гол. Семмі Шмодікс відкрив уже на 7-й хвилині матчу.

Однак раділи гості недовго, адже майже одразу Девіс зніс Савіньо у своєму штрафному майданчику, а Голанд впевнено реалізував пенальті. А вже в наступній атаці Сіті вийшов уперед після дурної помилки кіпера гостей. Де Брюйне з легкістю закотив м'яч у порожні ворота.

Але й на цьому все не закінчилося, Голанд прорвався крізь штрафний майданчик і забив гол із гострого кута. Після цього Іпсвічу нарешті вдалося зібратися і почати відбивати атаки суперника.

У другому таймі гра була вже не такою насиченою, а найяскравішим моментом, мабуть, можна назвати те, як голосно трибуни Етіхаду вітали Ілкая Гюндогана. Хоча в самій кінцівці матчу Голанд оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок матчу 4:1.