Реал Мадрид - Вальядолід: Огляд та результат матчу чемпіонату Іспанії 25.08.2024

Бразилець забив на Бернабеу швидше за Кіліана Мбаппе.
25 серпня, 20:15
Ендрік / Getty Images

В рамках 2-го туру Ла Ліги Реал на власному полі зустрівся з Вальядолідом.

"Вершкові" розслаблено впорались з новачком елітного дивізіону, перемігши з рахунком 3:0.

В першому таймі забитих голів не було, як і взагалі небезпечних моментів, а от вже майже одразу по перерві господарі відкрили рахунок. Автором гола став Феде Вальверде.

Ще два гола в ворота гостей влетіли під завершення поєдинку. Спершу відзначився Браїм Діас, а за лічені миттєвості до кінця поєдинку свій дебютний гол у футболці столичного гранду забив Ендрік.