Рома - Емполі 1:2: огляд матчу та результат гри 25.08.2024

В українця поки що не дуже виходить у новій команді.
25 серпня, 23:50
Артем Довбик та Ардіан Исмаїлі / Getty Images

У неділю, 25 серпня, в Римі на Стадіо Олімпіко в рамках другого туру італійської Серії А Рома приймала Емполі.

Артем Довбик вдруге з двох можливих разів опинився в стартовому складі "джаллороссі". Ось тільки як і у випадку з грою проти Кальярі (0:0) тижневої давності, українець не виділився корисністю.

І знову проблема Довбика частково лежить на совісті його одноклубників, які поки що не можуть "нагодувати" форварда якісними передачами і моментами, в яких той був би корисний.

Джерело: Getty Images

Але не тільки нападник збірної України мав проблеми на футбольному полі, а й уся Рома. У першому таймі команда Даніеле Де Россі надто багато дозволяла своєму суперникові, внаслідок чого той зумів відзначитися голом у роздягальню у виконанні Еммануеля Г'ясі.

Після перерви ситуація не надто й змінилася. Господарі поля заворушилися тільки після другого пропущеного м'яча - цього разу орендований у Мілана Лоренцо Коломбо реалізував пенальті.

Надія на порятунок з'явилася на 80-й хвилині, коли Ельдор Шомуродов головою замкнув навіс Томмазо Бальданці.

І хоча суддя компенсував 7 хвилин, цього часу виявилося недостатньо, щоб Рома вирвала нічию.

У підсумку команда Артема Довбика програла з рахунком 1:2, маючи лише одне очко після стартових двох турів. Натомість Емполі набрав уже чотири очки.