Зірки Мілана показово проігнорували Фонсеку в матчі з Лаціо - португалець висловився щодо епізоду

Леау та Ернандес залишилися осторонь під час командного водопою.
1 вересня, 12:13
Фонсека та Леау / Getty Images

Мілан важко входить в сезон італійської Серії А під керівництвом нового наставника. Пауло Фонсака, який свого часу працював у Шахтарі, а нині очолює Мілан, зумів набрати лише два очки у трьох турах.є

"Россонері" програли Пармі (2:1) та зіграли у нічию з Удінезе (2:2). На матч третього туру проти Лаціо португалець здійснив ротацію, не знайшовши місця у складі головним зіркам команди - Леау та Ернандесу.

Проте, і португалець, і француз вийшли на поле на 70 хвилині зустрічі, коли Мілан програвав 2:1. А вже на 72 хвилині зустрічі саме ці двоє організували взяття воріт. Точний удар на рахунку Леау, який і встановив остаточний рахунок у зустрічі (2:2).

Відразу після голу арбітр організував "водопій" Тут стався ще один показовий момент. Поки команда уважно слухала Фонсеку, "бунтівники" Тео та Леау залишилися на протилежній бровці й навіть не думали підходити.

Эрнандес и Леау
Эрнандес и Леау / Джерело: скриншот

"Ми не маємо створювати проблему. Я навіть не побачив, що вони не підійшли. Вони вийшли за 2 хвилини до цього, тому залишилися там. Жодних проблем. Коли є проблеми - я це визнаю", - прокоментував епізод Фонсека.

Нагадаємо, наступний матч Мілан зіграє проти Венеції. Гру заплановано на 15 вересня.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!