Алонсо відреагував на першу поразку Баєра в Бундеслізі за останні 15 місяців

Іспанець вважає, що його підопічні не заслужили поразки.
1 вересня, 16:34
Хабі Алонсо / Getty Images

В рамках другого туру Бундесліги Баєр програв РБ Лейпциг, що стало першою поразкою клуба за 35 матчів в чемпіонаті, за 42 матча у всіх внутрішніх турнірах і першою за 15 місяців у внутрішніх змаганнях.

Наставник "фармацевтів" Хабі Алонсо поділився думками про даний поєдинок. За словами іспанця, його підопічні не заслужили програти.

"Це тяжко, це гірко. Я не думаю, що ми заслужили на цей програш".

Алонсо також пообіцяв, шо його команда витягне з поразки уроки.

"Ми винесемо з цієї гри як багато позитивних, так і негативних моментів. У першому таймі ми грали добре. Ми були задоволені цим та хотіли розвинути успіх у другому таймі. Але там ми вже не контролювали гру і дали Лейпцигу надто багато простору. У задній лінії ми виглядали недобре.

Ми витягнемо уроки з цих помилок. Погано дозволяти супернику відіграватися після того, як ведеш з рахунком 2:0. Але це процес, ми лише на початку сезону", – цитує слова спеціаліста видання ESPN.