Бавария - Фрайбург: результат матча 01.09.24

Мюнхенці здобули достатньо легкий тріумф вдома.
1 вересня, 20:37
Баварія - Фрайбург / Getty Images

У неділю, 1 вересня, Баварія приймала вдома Фрайбург у рамках другого туру Бундесліги.

Команди розпочали доволі активно, і гості майже не пасли за гостротою моментів, однак найбільш реальні шанси забити мав лише Майкл Олісе.

А на 34-й хвилині захисник Фрайбурга зіграв рукою у власному штрафному майданчику, і Кейн упевнено покарав гостей з 11-ти метрів.

А ось другий тайм вийшов зовсім мізерним на моменти, хоч Баварія і сильно зменшила темп, Фрайбург ніяк не міг знайти моменти для того, щоб відновити паритет. А на 78-й хвилині Мюллер поставив крапку в матчі дуже крутим голом.

Німець прийняв пас праворуч, одним дотиком переклав м'яч під ліву, при цьому прибравши захисника, і одразу ж відправив круглого прямо під поперечину. 2:0, Баварія продовжила свій впевнений старт.