Комо - Болонья 2:2: огляд матчу і результат гри 14.09.2024

Суперник "гірників" у Лізі чемпіонів все ще не може виграти у національній першості.
14 вересня, 18:12
Комо та Болонья зіграли внічию / Getty Images

У суботу, 14 вересня, Комо приймав на своєму полі Болонью у рамках четвертого туру Серії А.

Найближчий суперник Шахтаря у Лізі чемпіонів під час зустрічі поступався новачку найвищого дивізіону в два м'ячі, проте зумів здійснити камбек і врятувався від поразки у компенсований час.

Уже на початку поєдинку Комо отримав перевагу після автоголу Ніколо Казале, а у другому таймі завдяки результативному удару Патріка Кутроне господарі поля подвоїли рахунок. Утім, ближче до кінця зустрічі Сантьяго Кастро скоротив відставання, а на першій доданій хвилині Семюел Ілінг-Джуніор здобув для "россоблу" нічию.

Джерело: Getty Images

Комо був близький до першої перемоги в Серії А, але поки що взяв лише другий бал. Болонья під керівництвом нового головного тренера Вінченцо Італіяно також не може виграти у чотирьох матчах нинішнього чемпіонату - три нічиї при одній поразці.

У середу, 18 вересня, "россоблу" стартують у Лізі чемпіонів домашнім матчем проти Шахтаря. Поєдинок розпочнеться о 19:45 за київським часом.