Манчестер Сіті - Брентфорд 2:1: огляд матчу і результат гри 14.09.2024

Команда Хосепа Гвардіоли зі стовідсотковим показником набраних очок лідирує в АПЛ.
14 вересня, 19:11
Манчестер Сіті обіграв Брентфорд / Getty Images

У суботу, 14 вересня, Манчестер Сіті приймав Брентфорд у матчі четвертого туру англійської Прем'єр-ліги.

Усі голи у цьому протистоянні були забиті в першому таймі. Після швидкого пропущеного м'яча "містяни" відігралися та здобули перемогу 2:1 завдяки дублю Ерлінга Голанда.

Манчестер Сіті опинився в ролі наздоганяючого вже на 25-й секунді, коли Йоану Вісса вдалося переправити м'яч у ворота. Відігралися господарі поля на 19-й хвилині завдяки потужному удару Ерлінга Голанда з розвороту з кута воротарського майданчика. А перемогу для своєї команди норвезький бомбардир оформив на 32-й хвилині, успішно перекинувши голкіпера.

Джерело: Getty Images

Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк у цьому матчі вперше з'явився на полі у нинішньому чемпіонаті, вийшовши на заміну на 84-й хвилині.

Манчестер Сіті виграв чотири свої стартові матчі та з 12 очками лідирує в турнірній таблиці АПЛ. Брентфорд має у своєму активі шість балів і посідає сьоме місце.