Борнмут - Челсі 0:1: огляд матчу і результат гри 14.09.2024

Три очки "синім" приніс результативний удар Нкунку під кінець зустрічі.
15 вересня, 00:15
Челсі обіграв Борнмут / Getty Images

У суботу, 14 вересня, Челсі зустрічався в гостях із Борнмутом у матчі четвертого туру англійської Прем'єр-ліги.

Команда Енцо Марески все ж зуміла вийти переможцем з протистояння, здолавши суперника з мінімальною перевагою - 1:0.

Борнмут перед перервою мав реальну можливість відкрити рахунок у поєдинку, отримавши право на пенальті, проте Еванілсон ударом з одинадцятиметрової позначки не зміг переграти голкіпера.

Перемогу ж "синім" на 86-й хвилині приніс Крістофер Нкунку, який вийшов на заміну. Француз отримав м'яч у штрафному майданчику і, розвернувшись в оточенні захисників, відправив його у ворота.

Джерело: Getty Images

Українського протистояння у цьому матчі не вийшло, адже захисник Борнмута Ілля Забарний провів на полі всю гру, а вінгер Челсі Михайло Мудрик просидів увесь поєдинок на лаві запасних.

Наразі Челсі з сімома очками посідає сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ. Борнмут іде на 11-й позиції із п'ятьма балами.