Реал Сосьєдад - Реал Мадрид 0:2: огляд матчу і результат гри 14.09.2024

Вінісіус і Мбаппе з одинадцятиметрової позначки не схибили.
15 вересня, 00:44
Реал обіграв Реал Сосьєдад / Getty Images

У суботу, 14 вересня, мадридський Реал зустрічався в гостях із Реал Сосьєдадом у рамках п'ятого туру іспанської Ла Ліги.

Підопічні Карло Анчелотті здобули виїзну перемогу з рахунком 2:0 завдяки двом голам із пенальті.

Джерело: Getty Images

Обидва результативні удари Реала з одинадцятиметрової позначки припали на другий тайм. На 58-й хвилині Вінсіус Жуніор пробив у лівий від себе кут, а Алекс Реміро не врятував свою команду, хоч і вгадав напрямок. На 75-й хвилині Кіліан Мбаппе подвоїв перевагу "вершкових" - француз теж відправив м'яч вліво, а голкіпер цього разу стрибнув у протилежний бік.

Реал Мадрид, набравши 11 очок у п'яти матчах, посідає друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги. Реал Сосьєдад із чотирма балами розташувався на 16-й позиції.