Бекхем і Невілл у компанії легендарного спортсмена відвідали матч англійського клубу

Того дня на стадіоні було багато зіркових особистостей.
17 вересня, 23:12
Том Бреді та Девід Бекхем / Getty Images

У понеділок, 16 вересня, відбувся матч для справжніх поціновувачів британського футболу - Бірмінгем приймав Рексем у рамках шостого туру Ліги 1.

Уже на третій хвилині гості вийшли вперед, але ще в середині першого тайму господарі поля відігралися, а відразу після перерви вони ще двічі вразили ворота суперника, що принесло їм перемогу з рахунком 3:1.

Але ця гра примітна тим, які персони перебували на трибунах.

На Сент-Ендрюс завітали легенди Манчестер Юнайтед Гарі Невілл і Девід Бекхем, який прийшов на матч разом зі своїм сином Ромео (зовсім нещодавно він вирішив піти з Брентфорда і завершити кар'єру футболіста заради кар'єри моделі).

Джерело: Getty Images

Але цього вечора вони були гостями легендарного Тома Бреді - семиразовий переможець Супербоула є співвласником бірмінгемців.

Після поєдинку 47-річний американець звернувся до Бекхема в Instagram, написавши: "Що за ніч у Бірмінгемі. Дякую, що навчив мене співати на футбольному матчі. Не можу повторити більшу частину сказаного".

Співвласник Інтер Маямі не забув відповісти своєму колезі: "Чудова ніч, мій друже".

Варто зазначити, що Бірмінгем і Рексем ділять лідерство в Лізі 1, маючи 13 очок (стільки ж і в Чарльтона). Але у клубу Бреді є ще матч у запасі, який може зробити його одноосібним лідером.