Шахтар у надрезультативному матчі вирвав перемогу над Болоньєю в Юнацькій лізі УЄФА

"Гірники" успішно стартували у турнірі, догравши перерваний поєдинок з італійцями.
Вчора, 19:32
Шахтар U-19 обіграв Болонью U-19 / ФК Шахтер Донецк

У четвер, 19 вересня, Шахтар U-19 дограв гостьовий матч проти Болоньї у першому турі Юнацької ліги УЄФА, здобувши перемогу з рахунком 4:3.

Поєдинок мав відбутися вчора, проте був перерваний на перших хвилинах через зливу та перенесений на сьогодні.

Шахтар відкрив рахунок зусиллями Віктора Цуканова одразу після відновлення зустрічі. Болонья відігралася в середині першого тайму, коли Томмазо Ебоне реалізував пенальті, але на перерву гірники пішли з перевагою в один м'яч після результативного удару Олександра Ломаги.

У другій половині зустрічі "россоблу" вже самі вийшли вперед завдяки голам Алессандро Де Луки та Лоренцо Менегаццо. Утім, на 72-й хвилині Цуканов рахунок зрівняв, оформивши дубль, а на останній хвилині основного часу Богдан Трифаненко вирвав перемогу для Шахтаря.

Болонья U-19 - Шахтар U-19 3:4

Голи: Ебоне, 27 (пен.), Де Лука, 50, Менегаццо, 67 - Цуканов, 9, 72, Ломага, 37, Трифаненко, 90

Нагадаємо, що основні команди Болоньї та Шахтаря вчора завершили свій матч Ліги чемпіонів унічию 0:0. На ISPORT доступне відео найкращих моментів поєдинку.