Вільярреал - Барселона 1:5: огляд матчу та результат гри 22.09.2024

"Жовтій субмарині" дуже не пощастило, адже суддя тричі скасовував її гол через офсайд.
Вчора, 21:47
Барселона / Getty Images

На Естадіо де ла Кераміка в рамках шостого туру іспанської Ла Ліги в гості до Вільярреала завітала Барселона.

Гра почалася з того, що суддя скасував гол Єремі Піно через офсайд. "Жовта субмарина" могла повести в рахунку, але замість цього вона пропустила двічі від Роберта Левандовські.

І все ж господарі поля встигли до перерви відіграти один м'яч зусиллями Айосе Переса. Тайм завершився травмою коліна Марк-Андре тер Штегена.

Джерело: Getty Images

Цікаво, що початок другого тайму повторив сценарій першого: спочатку не було зараховано гол Ніколя Пепе через положення поза грою, а після Вільярреал пропустив від Пабло Торре.

У середині другої половини гри каталонці отримали нагоду довести рахунок до розгромного, але Левандовські не зумів реалізувати пенальті, влучивши у штангу.

Натомість забив Вільярреал. І знову це взяття воріт (цього разу Тьєрно Баррі) було скасовано. А за решту 20 хвилин "синьо-гранатові" все ж добили суперника, завдяки дублю Рафіньї.

У підсумку Барселона перемогла з рахунком 5:1, що дозволило їй стати єдиною командою, яка виграла всі шість матчів на старті чемпіонату. Вільярреал посідає п'яте місце, відстаючи від команди Хансі Фліка на 7 балів.

Статистика матчу Вільярреал - Барселона шостого туру Ла Ліги

Вільярреал - Барселона 1:5
Голи: Перес, 38 - Левандовські, 20, 35, Торре, 58, Рафінья, 75, 83.

На 66-й хвилині Роберт Левандовські (Барселона) не реалізував пенальті (штанга).

Очікування голи (xG): 2.49 - 3.63
Володіння м'ячем: 36% - 64%
Удари: 13 - 17
Удари в площину: 4 - 10
Фоли: 12 - 12

Вільярреал: Конде - Феменія, Коста, Баї, Кардона - Піно (Баррі, 63), Комесанья (Терратс, 78), Парехо (Гуйє, 70), Баена (Ахомаш, 78) - Пепе (Саурес, 78), Перес.

Барселона: тер Штеген (Пенья, 45+2) - Кунде, Домінгес (Кубарсі, 60), Мартінес (Форт, 81), Мартін - Торре (Віктор, 60), Гарсія, Педрі (Касадо, 60) - Ямаль, Левандовські, Рафінья.

Попередження: Парехо, Баена, Баї, Перес, Кардона, Ахомаш - Віктор.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!