Орендований легіонер Динамо отримав травму в матчі з Лаціо

Браян Себальос потягнув м'яз ще в першому таймі.
Вчора, 22:29
Браян Себальос / Getty Images

В рамках першого туру оновленого формату Ліги Європи Динамо зустрічається з Лаціо.

На 20-ій хвилині український колектив поніс кадрову втрату. Браян Себальос не зумів продовжити гру.

Колумбійський центрбек потягнув задню поверхню стегна. Замість Себальйоса з'явився Крістіан Біловар.

Зазначимо, що до травми орендованого у бразильської Форталези захисника Динамо встигло пропустити. За гостей забив Булає Діа на п'ятій хвилині матчу.

Наразі триває перший тайм. Рахунок - 0:1. На нашому сайті доступна онлайн-трансляція.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!