"Лунін був героєм того дня": Беллінгем пригадав чвертьфінал Ліги чемпіонів проти Ман Сіті

Лідер Реала оцінив вклад українця в перемогу в минулому розіграші Ліги чемпіонів.
Сьогодні, 11:51
Джуд Беллінгем / Getty Images

Півзахисник мадридського Реала Джуд Беллінгем в своєму документальному міні-серіалі про перший сезон в Реалі пригадав чвертьфінал Ліги чемпіонів проти Ман Сіті.

За словами Беллінгема, в останні хвилини матчу-відповіді він просто готувався до пробиття пенальті.

"Останні 15-20 хвилин я просто готувався виконати пенальті. Навіть після того, як ми не забили перший пенальті, я все одно не думав, що ми вилетимо.

Серії пенальті – це те, на що я завжди любив дивитися, коли був молодшим, але коли справа доходить до участі в них, то це дуже некомфортно. Я думаю, що це, мабуть, найнекомфортніше, що може бути для професійного гравця. Це протистояння сам на сам".

Джуд відзначив вклад Андрія Луніна в перемогу над "містянами".

"Лунін був героєм того дня. Антоніо Рюдіґер має стільки досвіду і є людиною, яку ви можете вважати трохи божевільною, але в той момент, коли настав час бути спокійним і зібраним, довірились йому», - сказав Беллінгем.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що гравці Реала отримали нові автівки від спонсора.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!