Ньюкасл - Манчестер Сіті 1:1: огляд матчу і результат гри 28.09.2024

Лідер АПЛ другий поспіль поєдинок чемпіонату завершив унічию.
Сьогодні, 16:45
Ньюкасл і Манчестер Сіті зіграли внічию / Getty Images

У суботу, 28 вересня, Ньюкасл приймав на своєму полі Манчестер Сіті у рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги.

Після нічиєї з Арсеналом (2:2) у попередньому поєдинку команда Хосепа Гвардіола цього разу також розійшлася миром із "сороками", завершивши зустріч із рахунком 1:1.

Ближче до кінця першого тайму Йошко Гвардіол вивів "містян" уперед, відгукнувшись у штрафному майданчику на передачу від Джека Гріліша. Утім, господарі поля відігралися у другій половині матчу, коли Ентоні Гордон заробив та сам реалізував пенальті на 57-й хвилині.

Джерело: Getty Images

Манчестер Сіті з 14 балами продовжує очолювати турнірну таблицю АПЛ, але найближчі переслідувачі Ліверпуль та Астон Вілла, які мають по 12 очок, свої матчі шостого туру ще зіграють. Ньюкасл із 11 пунктами йде на п'ятій позиції.