Удінезе - Інтер 2:3: огляд матчу і результат гри 28.09.2024

Аргентинець оформив дубль, а міланська команда перервала триматчеву безвиграшну серію.
Сьогодні, 17:59
Інтер обіграв Удінезе / Getty Images

У суботу, 28 вересня, Удінезе приймав на своєму полі міланський Інтер у рамках шостого туру італійської Серії А.

Після двох нічиїх у чемпіонаті з Монцою та Лізі чемпіонів з Манчестер Сіті, а також поразки на минулих вихідних у дербі з Міланом "нерадзуррі" зуміли здобути перемогу, обігравши фріульців з рахунком 3:2.

Інтер уже на першій хвилині повів у матчі зусиллями Давіде Фраттезі, а Удінезе зумів вирівняти становище після удару Крістіана Кабаселе на 35-й хвилині. Утім, гості пішли в роздягальню з мінімальною перевагою завдяки першому в сезоні результативному удару найкращого бомбардира минулої кампанії Лаутаро Мартінеса. Відразу після перерви аргентинець оформив дубль, а господарі поля зуміли відповісти лише забитим м'ячем Лоренцо Лукки ближче до кінця матчу.

Джерело: Getty Images

Наразі Інтер з 11 очками посідає третє місце у турнірній таблиці Серії А, поступаючись Торіно та Мілану за додатковими показниками. Удінезе із десятьма балами розташувався на п'ятій позиції.