Челсі - Брайтон 4:2: огляд матчу та результат гри 28.09.2024

Михайло Мудрик взяв участь у вольовій перемозі своєї команди, вийшовши на останні 20 хвилин матчу.
Сьогодні, 19:05
Коул Палмер / Getty Images

У суботу, 28 вересня, в Лондоні на Стемфорд Брідж пройшов матч шостого туру АПЛ, в якому зійшлися Челсі і Брайтон.

Вінгер "синіх" Михайло Мудрик залишився на лавці запасних, але й без нього команда Енцо Марески впоралася зі своїм завданням.

Хоча спочатку саме господарям поля довелося діставати м'яч із сітки власних воріт. На 7-й хвилині Роберт Санчес припустився помилки під час виходу з воріт, чим скористався Жоржиньо Рюттер, завдавши точного удару головою.

Незабаром Челсі зрівняв рахунок, але гол Коула Палмера було скасовано через офсайд. Радість гостей була короткостроковою. Через буквально півтори хвилини англієць вважався вже повноправним автором гола.

І після цього Коула було не зупинити. Через сім хвилин він реалізував пенальті за фол на Джейдоні Санчо, чий гол трохи раніше також скасували через офсайд.

Ще через три хвилини Палмер оформив хет-трик, красиво виконавши штрафний удар, відправивши м'яч у праву "дев'ятку" воріт Барта Вербрюггена. А на 41-й хвилині він став рекордсменом АПЛ, забивши свій четвертий гол ще до перерви.

Джерело: Getty Images

Кумедно, але в другому таймі команди більше не забивали. Ні, був ще гол Марка Кукурельї, але і це взяття воріт було скасовано (теж положення поза грою).

Взагалі варто поставити питання головному тренеру "чайок" Фабіану Гюрцелеру щодо тактики, тому що під час першої половини гри футболісти Челсі з разу в раз користувалися високою лінією оборони суперника, вибігаючи на "побачення" з воротарем.

На 70-й хвилині на полі з'явився Михайло Мудрик, але за той час, що у нього був, українець нічим не запам'ятався.

Челсі з найрезультативнішою (тепер) атакою ліги здобув перемогу з рахунком 4:2 і піднявся на третє місце таблиці, маючи 13 очок.

А ось Брайтон зазнав першої поразки в чемпіонаті. Як підсумок: восьме місце і дев'ять балів.