Арсенал - Лестер 4:2: огляд матчу і результат гри 28.09.2024

Лондонська команда втратила перевагу в два м'ячі, проте все ж зуміла взяти три очки.
Сьогодні, 19:09
Арсенал обіграв Лестер / Getty Images

У суботу, 28 вересня, лондонський Арсенал зустрічався на своєму полі з Лестером у рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги.

Підопічні Мікеля Артети впоралися з опонентом, хоч і дозволили "лисицям" відіграти відставання у два м'ячі, але вирвали перемогу з рахунком 4:2.

Арсенал у першому таймі зумів забезпечити собі комфортну перевагу, коли на 20-й хвилині Габріель Мартінеллі точно пробив із району одинадцятиметрової позначки, а перед перервою Леандро Троссар успішно замкнув простріл у штрафний майданчик.

Джерело: Getty Images

У другому таймі Джеймс Джастін своїм дублем, здавалося, врятував гостей від поразки, забивши вже в дебюті другої половини та відзначившись ударом у дальній кут на 63-й хвилині.

Однак у компенсований до матчу час Троссар також записав на свій рахунок другий забитий м'яч і знову вивів "канонірів" уперед, а Кай Гаверц згодом закріпив результат.

Український захисник лондонців Олександр Зінченко не потрапив у заявку на матч через травму.

Арсенал набрав 14 очок і посідає друге місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи однакову кількість балів із лідером Манчестер Сіті. Лестер із трьома пунктами займає 16-ту позицію.