Евертон - Крістал Пелас 2:1: огляд матчу і результат гри 28.09.2024

"Іриски" у вольовому стилі здолали вдома Крістал Пелас.
Сьогодні, 19:40
Евертон переміг Крістал Пелас / Getty Images

У суботу, 28 вересня, Евертон приймав на своєму полі з Крістал Пелас у рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги.

Підопічні Шона Дайча у цьому поєдинку зуміли здобути першу перемогу у нинішньому розіграші АПЛ, здолавши суперника з рахунком 2:1.

Гості вели в рахунку від десятої хвилини, коли відзначився Марка Геї, однак у другому таймі "іриски" відігралися та забезпечили собі позитивний результат завдяки дублю Двайта Макніла.

Джерело: Getty Images

Віталій Миколенко у цьому матчі повернувся на поле після хвороби, через яку був змушений пропустити три поєдинки. Український захисник вийшов у старті Евертона та провів усю гру.

Евертон, маючи у своєму активі чотири очки, посідає наразі 15-е місце в турнірній таблиці АПЛ. Крістал Пелас із трьома балами йде на 17-й позиції.