Вулвергемптон - Ліверпуль 1:2: огляд матчу і результат гри 28.09.2024

"Червоні" скористалися осічкою Манчестер Сіті та вийшли на перше місце.
Сьогодні, 21:39
Ліверпуль обіграв Вулвергемптон / Getty Images

У суботу, 28 вересня, Вулвергемптон приймав на своєму полі Ліверпуль у рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги.

Підопічні Арне Слота зуміли обіграти суперника з рахунком 2:1 та завдяки втраті очок Манчестер Сіті у поєдинку з Ньюкаслом очолили турнірну таблицю чемпіонату.

Гості вийшли вперед у компенсований до першого тайму час, коли Ібраїма Конате головою замкнув подачу до штрафного майданчика від Діогу Жоти. Відігратися господарі змогли на 56-й хвилині зусиллями Раяна Уіта-Нурі.

Джерело: Getty Images

Утім, незабаром "червоні" отримали право на пенальті за фол Нелсона Семеду проти Жоти у своєму штрафному майданчику, а удар з "точки" успішно реалізував Мохаммед Салах.

Ліверпуль із 15 очками очолив турнірну таблицю АПЛ. Вулвергемптон займає останній рядок, набравши в шести поєдинках лише один бал.