Гоффенгайм - Вердер 3:4: огляд матчу і результат гри 29.09.2024

Найближчий суперник Динамо в Лізі Європи дозволив бременцям здійснити божевільний камбек.
Сьогодні, 21:18
Вердер обіграв Гоффенгайм / Getty Images

У неділю, 29 вересня, Гоффенгайм приймав на своєму полі Вердер у рамках п'ятого туру німецької Бундесліги.

Команди видали божевільне протистояння, в якому найближчий суперник київського Динамо в Лізі Європи зазнав поразки, не зумівши втримати перевагу в три м'ячі.

Гоффенгайм уже до 12-ї хвилини поєдинку вів у рахунку 3:0, після швидкого дубля від Маріуса Бюльтера, який незабаром своїм результативним ударом підкріпив Адам Гложек. Утім, на 18-й хвилині ситуацію господарям поля зіпсувало вилучення Стенлі Нсокі, який отримав пряму червону картку.

Чисельною перевагою Вердер скористався практично відразу ж - на 21-й хвилині Хуліан Малатіні відквитав один гол. А до перерви гості встигли ще й зрівняти рахунок, коли два забиті м'ячі у свій актив записав Єнс Стаге. На початку другого тайму той же Стаге оформив хет-трик і встановив, як виявилося, підсумковий результат зустрічі.

Джерело: Getty Images

Наразі Гоффенгайм посідає 16-те місце в турнірній таблиці Бундесліги, маючи у своєму активі три очки. Вердер із вісьмома балами йде на десятій позиції.

Нагадаємо, що домашній матч Гоффенгайма з Динамо в основній стадії Ліги Європи відбудеться у четвер, 3 жовтня, і розпочнеться о 19:45 за київським часом.