Моурінью заробив найнезвичайнішу жовту картку у своїй кар'єрі

Класичний Жозе, який явно повеселив уболівальників.
Вчора, 22:55
Жозе Моурінью / Getty Images

Фенербахче здобув виїзну перемогу над Антальяспором (2:0) у сьомому турі турецької Суперліги.

Але результат став не єдиною причиною, чому про цей матч треба говорити. Приводом для цього став Жозе Моурінью.

На 77-й хвилині за рахунку 1:0 на користь "жовтих канарок" VAR скасував гол у виконанні Едіна Джека нібито через офсайд.

Однак повтор вказав на те, що судді на VAR змогли припуститися помилки, оскільки 38-річний боснієць був у правильному положенні.

Це вирішив довести Моурінью, поставивши ноутбук із потрібним стоп-кадром прямо перед телекамерою, що одразу потрапило у трансляцію.

Про це повідомили арбітру, який поспішив пред'явити попередження португальському наставнику.

Ця помилка VAR все одно не завадила Фенербахче збільшити свою перевагу. За кілька хвилин суперник відзначився автоголом, який поставив крапку в матчі.

Після семи турів команда Моурінью йде другою, відстаючи від лідера в особі Галатасарая на три бали.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Фенербахче Жозе Моурінью