Атлетіко - Реал 1:1: огляд матчу і результат гри 29.09.2024

"Матрацникам" вдалося відігратися у компенсований до і так затягнутого поєдинку час.
Сьогодні, 00:25
Атлетіко та Реал зіграли внічию / Getty Images

У неділю, 29 вересня, Атлетіко та Реал зустрічалися у мадридському дербі у рамках восьмого туру іспанської Ла Ліги.

Принципове протистояння увінчалося скандалом через поведінку вболівальників і було перервано, а "матрацники" та "вершкові" не визначили переможця, завершивши поєдинок внічию 1:1.

Джерело: Getty Images

Перший тайм матчу завершився без забитих м'ячів. Реал створив більше, але безрезультатно, а Атлетіко відзначився небезпечним ударом Хуліана Альвареса на початку зустрічі.

Рахунок у поєдинку підопічним Карло Анчелотті все ж вдалося відкрити на 64-й хвилині. Лука Модріч розіграв штрафний з Вінісіусом Жуніором, той з лівого флангу подав на дальній кут воротарського майданчика, звідки Едер Мілітао увігнав м'яч у ближній кут.

Після пропущеного голу не витримали вболівальники "матрацників", які почали закидувати голкіпера Тібо Куртуа різними предметами, через що головний арбітр призупинив гру, а згодом і зовсім вивів команди з поля на 69-й хвилині.

Після відновлення матчу рецидивів не сталося, і команди змогли дограти решту основного, а також компенсований час поєдинку.

Господарі після повернення на поле прагнули відігратися і їх спроби увінчалися успіхом у доданий час, коли Анхель Корреа обіграв Куртуа та відправив м'яч у сітку. Гол був зарахований після консультації з VAR.

Наприкінці матчу "матрацники" ще й залишилися в меншості після вилучення Маркоса Льоренте.

Після цього матчу Реал із 18 очками посідає друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги та випереджає Атлетіко, який іде третім, на два бали.