Атлетіко отримав покарання за поведінку вболівальників під час дербі з Реалом

"Матрацники" будуть змушені заплатити ціну через інцидент між фанатами і Тібо Куртуа.
Сьогодні, 21:06
Атлетіко Мадрид / Getty Images

Мадридське дербі Атлетіко і Реала на Цівітас Метрополітано було зупинене на більш ніж 20 хвилин через поведінку фанатів "кольчонерос" за воротами Тібо Куртуа в другому таймі.

Уболівальники закидали бельгійця різними предметами, через що арбітр був змушений забрати команди з поля.

Як повідомляє іспанське видання COPE, Атлетіко булв покараний за цей інцидент.

За інформацією джерела, частина південної трибуни Метрополітано (сектори 127-133) будуть закриті на три наступні матчі Ла Ліги. Крім того, клуб був оштрафований на 45 тисяч євро. Атлетіко має право оскаржити покарання.

Нагадаємо, що 2 жовтня Атлетіко зустрінеться з Бенфікою в рамках другого туру Ліги чемпіонів. На ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів основної частини головного єврокубка.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!