Гра манкуніанців в захисті залишає бажати кращого.
Вчора, 23:29
Ерік тен Гаг / Getty Images

В рамках другого туру Ліги Європи Манчестер Юнайтед поїхав у гості до Порту.

Манкуніанці чудово розпочали поєдинок, отримавши комфортну перевагу в два м'ячі на старті зустрічі і здавалося, що вони спокійно контролюватимуть гру, але не так сталося як гадалося.

Ще до перерви "дракони" не просто скоротили відставання, а ще й відновили паритет в рахунку. Відзначались бразильський вінгер Пепе та Саму Омородіон.

В другому таймі Омородіон оформив дубль та "допоміг" колективу Еріка тен Гага встановити антирекорд.

"Червоні дияволи" пропустили 3 та більше голів в 24 матчах, жоден клуб з Англії немає більшої кількості поєдинків з такою кількістю пропущених з моменту призначення нідерландця на пост тренера Манчестер Юнайтед.

На момент написання новини в матчі триває другий тайм. Рахунок все ще 3:2. Зазначимо, що за МЮ забивали Маркус Решфорд та Расмус Гойлунд.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!