Наполі - Комо 3:1: огляд матчу і результат гри 04.10.2024

Неаполітанці впоралися з новачком Серії А завдяки голу та двом асистам Ромелу Лукаку.
Вчора, 21:32
Наполі обіграв Комо / Getty Images

У п'ятницю, 4 жовтня, Наполі домашнім матчем із Комо відкривав сьомий тур італійської Серії А.

Команда Антоніо Конте зуміла обіграти новачка найвищого дивізіону з рахунком 3:1 та зміцнила своє лідерство в чемпіонаті.

Наполі повів у матчі вже на першій хвилині зусиллями Скотта Мактомінея, який відзначився з передачі Ромелу Лукаку, а Комо зумів відігратись перед перервою, коли забив Габріель Стрефецца. Утім, на початку другої половини зустрічі Лукаку знову вивів партенопейців уперед, реалізувавши пенальті, а на 86-й хвилині асистував Давіду Нересу, який встановив остаточний результат.

Джерело: Getty Images

Наполі набрав 16 очок і на чотири бали випереджає найближчого переслідувача в особі Ювентуса, який має матч у запасі. Комо із вісьмома пунктами йде на десятій позиції.