Крістал Пелас - Ліверпуль 0:1: огляд матчу і результат гри 05.10.2024

"Червоні" зміцнили свої позиції на вершині АПЛ, але втратили основного голкіпера.
Сьогодні, 16:32
Ліверпуль обіграв Крістал Пелас / Getty Images

У суботу, 5 жовтня, Крістал Пелас домашнім матчем з Ліверпулем відкривав сьомий тур англійської Прем'єр-ліги.

Підопічні Арне Слота зміцнили своє лідерство в чемпіонаті, здобувши мінімальну перемогу над суперником із рахунком 1:0.

Джерело: Getty Images

Єдиний гол, який приніс мерсисайдцям три очки, ще на дев'ятій хвилині зустрічі забив Діогу Жота, успішно зігравши на випередження в районі одинадцятиметрової позначки після прострілу зліва від Коді Гакпо.

Утім, у матчі стався і неприємний для "червоних" епізод - на 79-й хвилині був вимушено замінений основний воротар Аліссон після того, як отримав ушкодження, вибиваючи м'яч. Догравали поєдинок гості з голкіпером-дебютантом у воротах Вітезславом Ярошем.

Ліверпуль із 18 очками продовжує лідирувати у турнірній таблиці АПЛ та на чотири бали випереджає Манчестер Сіті й Арсенал, які свої матчі сьомого туру ще зіграють. Крістал Пелас з трьома пунктами займає 18-й рядок.